Tabela Ürünlerimiz

Tabela

Tabela tarihçesi net olarak bilinmeyen bir malzeme olmakla birlikte İngiltere Kralı Richard’in 1389 yılında belirli bir bölgede tabela şeklinde yazımlar kullandırdığı bilinmektedir. Günümüzde en çok bilinen Hollywood’daki devasa tabelanın her bir harfinin 9x15m ebatlarında olup 1923 yılında 21.00$ gibi bir fiyata yapıldığıdır. Daha öncesinde tabela reklam amaçlı değil de yol tabelası ve yönlendirme tabelaları olarak düşünülerek tasarlanmış ve kullanılmıştır. Ülkemizde tabela 1975 -1980’li yıllarda iyi bir reklam aracı olarak benimsenerek yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Tabelalar o zamanlar sanatkarlar tarafından fırça yardımıyla boya yapılarak hazırlanıyordu. Bu çalışma modellerinden günümüze gelindiğinde adeta çağ atlayan tabela çalışmaları ve hazırlıkları olmaya başladı.

Modern tasarımlarla kurumsal kimliğinize ve markanıza en uygun olacak şekilde tabela modelleri ortaya çıkarıyoruz. En uygun fiyat ve kaliteli tabela modelleri ile markanıza Tabelaca olarak değer katıyoruz.

Tabela, artık günümüzde tüm sektörlerin ve işletmelerin kullanması gereken temel bir reklam aracı haline gelmiştir. İnsanlar tabela aracılığıyla işletmenizi bulur, tabelanın çalışmalarınıza sürekli olumlu etkileri olur. Marka bilinirliğiniz artar ve insanlar sizi ihtiyaçları olduğunda nerede bulacaklarını bilirler. Bununla birlikte de işletmeniz zamanla benimsenir ve hizmetinize ihtiyaç olduğunda ziyaret edilirsiniz.

Tabelacı

Tüm iş sektörlerinde olduğu gibi tabela sektörü içerisinde de, tabelacı kendini geliştirmiş ve tabela çeşitleri imal etmiştir. Özellikle internetin hayatımıza girdiği günden bu zamana kadar tabela kültürümüz bir hayli değişti ve Dünya’nın her köşesindeki tabela örneklerini görmemize olanak sağladı. Tabelaca olarak tabelacı arayanların tabela ile ilgili tüm beklentilerini karşılamaktayız. İyi bir tabelacının grafik aşamasından tabelanın ortaya çıkış aşamasına kadar özenle ve dikkatle davranıp temiz iş çıkarması gerektiğini biliyor ve her zaman bu yönde büyük bir özenle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tabela Tasarım

Tabela tasarım çalışmasının kesinlikle bilgi ve tecrübe gerektiren işler arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bu konuda yılların tecrübesi olan Tabelaca olarak en güzel tabela tasarım işlemi ile markanızı harika bir görselliğe kavuşturmak için var güzümüzle çalışıyoruz. Tabela tasarım çalışmalarımızı görmek için “Çalışmalarımız” menüsüne tıklayabilirsiniz.

Tabela Fiyatları

Aslında tabela fiyatları için belli bir fiyat vermek yanlış olabiliyor. Bunun en büyük nedeni tabelanın boyutu olmaktadır. Bunun dışında tabela da kullanılan renk çeşitliliği, tabelanın türü ve tasarım gibi unsurlar da tabela fiyatları konusunda belirleyici unsurlar arasında olmaktadır.

Tabela Modelleri ve Fiyatları

Tabela modelleri ve fiyatları kavramını belirleyen en önemli unsur gece gündüz ışık farkları olmaktadır. Fark edilebilirliği artırmak için her zaman ışıklı tabela modelleri kullanır. Işıklı tabela fiyatları kullanılan malzemenin maliyeti ile birlikte diğer tabela türlerine oranla %30 yüksek olmaktadır. Diğer tabela modelleri ise ışıksız tabela modelleri şeklinde adlandırılmaktadır..

Tabela Çeşitleri ve Fiyatları

Tabela çeşitleri arasında ortalama %70 oranda kutu harf kullanılmaktadır. Pleksi kutu harf en çok tercih edilen kutu harf tabela çeşitleri arasında yer almaktadır. Ardından paslanmaz kutu harf ve daha sonra alüminyum kutu harf tabela modelleri gelmektedir. Bu tabelaların imalatındaki en önemli araçlar lazer kesim ve cnc router kesim makinaları olmaktadır. Neon tabela ve ledli tabela çeşitleri göze en hoş gelen, en çok dikkat çeken tabelalardır. Ayrıca son yıllarda özellikle iç mekanlarda gravür oyma tabela reklamın vazgeçilmezi olmuştur. Anadolu’da, daha sakin şehirlere ve şehirler arası yollarda totem tabela tercih edilir. Kalabalık ve iç içe girmiş binaların olduğu yerlerde çatı tabelası demode olmuş. Bu tabela türü yine daha sakin bölgelerde tercih edilir olmuştur. Tüm bu ve daha fazla tabela modelleri firmamızca imal edilmektedir. Tabela çeşitleri ve fiyatları konusunda bizleri arayıp taleplerinizi bildirdiğinizde sizin için tabela çeşitleri arasından en uygun fiyatları sunarız.

Ucuz Tabela Yapımı ve Hızlı Tabela İmalatı

Ucuz tabela yapımı için Tabelaca hizmetinizde. Tabela yapımı için firmamızda bulunan tüm ekip çalışanlarımız işinin ehli ve kendi bölümünde profesyoneldir. Kullandığımız malzemelerin tümü kaliteli olmasına rağmen bu gibi durumları fiyatlarımıza çok fazla yansıtmadan siz değerli müşterilerimizi her bütçeye uygun olsun diye ucuz tabela avantajlarıyla buluşturuyoruz. Ayrıca tüm bunların yanında hızlı tabela imalatı gibi bir unsurda tabala yaptırma düşüncesinde olanların tercih sebepleri arasında olmaktadır. Her yapılan iş veya verilen hizmette olduğu gibi tabela imalatı içinde hızlı sonuç almak bu sektörde diğer tabela firmaları arasından ön plana çıkmamızı sağlamıştır. Sizde tabela yaptırma düşüncesindeyseniz yapmış olduğumuz çalışmaların tabela örnekleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fason Tabela

Tabelaca olarak fason tabela işlerinde en iyi ve hızlı şekilde yapmaktayız. Sizden gelen çoklu taleplere göre uygun fiyatlar sunarak fason tabela siparişlerinizi hazırlıyoruz.