KUMLAMA FOLYO

Özel Üretim Kumlama Folyo

cam-yazisi-vitrin-yazilari-sticker-kumlu-folyo-pcc

Özel Üretim Kumlama Folyo

cam-yazisi-vitrin-yazilari-sticker-kumlu-folyo-pcc_2

Kumlama Folyo Baskı ve Kesim Nedir?

Kumlama folyo, buzlu folyo olarakta bilinir. Kumlu(Buzlu) folyo  transparan gri tonlarında bir üründür. En çok tercih edileni desenli kesimler yapılarak uygulanmasıdır, Reklam212 olarak kesim dışında kumlu(Buzlu) folyo üzerine dijital baskı yaparak ta renkli desenler elde edebiliyoruz. Bu sayede şık ve tasarımsal olarak geniş yelpazelerde çalışmalar yapılabiliyor.

Kumlama Folyo Baskı ve Kesim Nerelerde Kullanılır?

Kumlu (buzlu) folyo ofis camlarında, iç mekan şıklığı için düşünülen her ortamda kullanılır. Kumlu (Buzlu) folyo Sadece cam yüzeylere kullanılır. Kumlu(Buzlu) folyo, transparan cam, kumlama ya da buzlu cam efekti yapmak için içerisinin görünmemesini ya da bulanık gözükmesini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Kumlu (buzlu) folyo uygun m2 fiyatları ile düşük maliyetli yüksek kaliteli görseller sunmaktadır.

Kumlama Folyo Baskı ve Kesim Çeşitleri Nelerdir?

Kumlu (Buzlu) folyo çeşit itibariyle tek çeşit bir üründür. Avrupa ve Uzakdoğu gibi malzeme türleri vardır. Genel olarak desen kesimli şekilde yada camları bütünüyle kaplama olarak kullanılır. Reklam212 olarak kumlu folyo üzerine dijital baskı yaparak transparan renkli bir görüntü elde edip daha zengin tasarım alanlarına ulaşabiliyoruz.

KUMLAMA FOLYO  BASKI

SOLVENT

UV

Kumlu Folyo Baskı Kıwıtape $ 4,60 $ 6,42

KUMLAMA FOLYO KESİM

Kumlu Folyo Kesim Kıwıtape $ 3,57
Kumlu Folyo Kesim Kıwıtape + Transfer $ 5,96

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Bu fiyatlar ajans ve reklam firmaları için geçerlidir.

250m2 üzeri siparişleriniz için özel fiyat alabilirsiniz