DURATRANS

Optimum Dijital

Optimum-Dijital-Duratrans-baski-3

Erkek Giyim

Duratrans-1

Duratrans Nedir?

Yeni geliştirilen geniş formatlı arkadan aydınlatmalı renkli şeffaf filmlerine duratrans denir. Orijinal duratrans filmi, geleneksel laboratuvar fotoğrafçılığında kullanılan fotoğraf filminin geliştirilmiş halidir. Zamanla, duratrans ifadesi, fotokimyasal ve çeşitli baskı türleri dahil olmak üzere çeşitli şekillerde görüntülenen çeşitli geniş formatlı arkadan aydınlatmalı grafik alt tabakalara uygulanacak şekilde kullanılır hale getirildi.

Duratrans Baskı Nerede Kullanılır?

Duratransın en yaygın kullanımı, alışveriş merkezlerinde, havaalanlarında, sinema salonlarında, restoranlarda, perakende satış mağazalarında, fuar sergi salonlarında, arkadan aydınlatmalı ekran ışık kutusu içeren herhangi bir alanda rahatlıkla kullanılabilir. Baskılı duratrans grafik filmlerin arkadan aydınlatılabilirlik özelliğinin avantajını elde etmek için ışıklı kutuya yerleştirilmesi ve aydınlatılması gerekir. Promosyon amaçlı duratrans, reklam mesajları, ürün ve yaşam tarzı fotoğrafları, bilgilendirici menü içeriği gibi kullanıcının görüntülemek istediği hemen hemen her türlü basılı içerikle birlikte kullanılır.

Duratrans Baskı Nasıl Yapılır?

Rulo halindeki duratrans iç veya dış mekan dijital baskı makinalarına uygun şekilde konumlandırılır. Grafik tasarımı yapılmış çalışmanın baskısı duratrans malzemeye basılır. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda baskıya alınır. Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde, net bir şekilde görülebilir. Duratrans malzemeye UV, Eco solvent, Latex baskı teknikleri ile dijital baskılar yapılabilir. Duratrans malzemesi hassas bir üründür ve çabuk zarar görebilir, bu nedenle baskının korumalı olması önemlidir. Reklam212 olarak duratrans baskılarınızı UV tekniği ile basıyoruz yada eco solvent, latex baskılarda üzerine laminasyon koruma atıyoruz.

duratrans baskı fiyatları

PVC BASKI

SOLVENT

UV

Duratrans Baskı Mat Yapışkansız $ 8,28 $ 11,52

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Bu fiyatlar ajans ve reklam firmaları için geçerlidir.

250m2 üzeri siparişleriniz için özel fiyat alabilirsiniz