MESH BRANDA BASKI

Art-İnternational

Art-İnternational-Mesh-Baski-Delikli-Vinil-1

Başakşehir Mücevher Günleri 2016

Basaksehir-Mucevher-Gunleri-2016-Mesh-Baski-Delikli-Vinil-3

Dia Finans Fc Yapı

Dia-Finans-Fc-Yapi-Mesh-Baski-Delikli-Vinil-2

Topkapı Sarayı Restorasyonu

Topkapi-Sarayi-Restorasyonu-Mesh-Baski-Delikli-Vinil-6

Zhejiang Fair İn İstanbul Export 2015

Zhejiang-Fair-İn-İstanbul-Export-2015-Mesh-Baski-Delikli-Vinil-4

Mesh Baskı Nedir?

Mesh vinil, vinil brandanın bir çeşididir. Delikli vinil olarak bilinir. Mesh baskı genellikle büyük ebatlı alanlarda kullanılır ve dış hava şartlarına dayanıklı olması gerekmektedir. Delikli olması sebebiyle hava akışını sağlar ve uzun bir kullanım ömrü sunar. Mesh (delikli vinil) üzerine dijital baskı tekniği ile baskı uygulanır.

Mesh Baskı Nerede Kullanılır?

Bir dış mekan uygulama malzemesidir. Büyük alanları reklam ve görsel ile kaplamak için kullanılır. İnşaat çevreleri, iskele etrafı kapama, cephe kapatma, bina giydirme gibi büyük alanların kapatılmasında kullanılır. Delikli olması, hava akışkanlığını sağladığı için ve ekonomik fiyatlı bir ürün olduğu için çokça tercih edilir. Reklam212 olarak en uygun mesh baskı fiyatlarını sizlere sunuyoruz.

Mesh Baskı Nasıl Yapılır?

Mesh (delikli vinil) baskı çok büyük alanlar için kullanıldığından genelde parçalı bir imalata sahiptir. Dünya genelinde baskı makineleri 300 ve 500 cm enlere sahiptir. Bundan daha büyük alanlardaki baskılar parçalı şekilde basılır ve malzeme birbirine yüksek ısı yöntemiyle kaynaklanır (yapıştırılır), gerekli olması halinde etrafına kolon dikiş yapılır.  Mesh delikli branda da bu şekilde üretilerek uygulanır. mesh vinil üzerine dijital baskı, eco solvent, UV yada latex baskı yöntemleriyle basılır.

mesh branda m2 fiyatları, mesh baskı fiyatları

BASKI

SOLVENT

UV

Mesh Baskı 340gr $ 3,57

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Bu fiyatlar ajans ve reklam firmaları için geçerlidir.

250m2 üzeri siparişleriniz için özel fiyat alabilirsiniz