CNC Lazer Kesim

Lazer Kesim Nedir?

Lazer kesim; demir, alüminyum, Paslanmaz , metal ve metal olmayan malzemeleri kesmek için tercih edilen  ve genellikle endüstriyel üretim için kullanılan bir kesim türüdür. Lazer ile kesme işlemi, çoğunlukla optik aracılığıyla yüksek güç üreten bir lazer ışınla gerçekleşir. Lazerin doğruluk oranı, hızlı ve net sonuç vermesi, lazer kesim ile yapılan işlemleri üstün bir şekilde avantajlı hale getirmekte ve bununla birlikte sürekli olarak lazer kesme tekniği talep görmektedir. Reklamcılık sektöründe yapılan tabelalar, kutu harf imalatları, dekoratif desen kesimleri gibi işlemlerin hepsi lazer cnc makinelerde kesildikten sonra işlem görerek son kullanım haline gelmektedir.

CNC Kesim Nedir?

CNC, sert materyallerin kesiminde ve biçimlendirilmesinde kullanılan bir kesim yöntemidir. Bir tezgâh üzerine kurulu, alt tabla ve cnc kesim kafasından oluşan düzenektir. CNC kesim işleminde makinaya bağlı bir yazılım sistemidir. Bilgisayarda çizilen desenler, metin ve logolar bu yazılım ile CNC makine de kesilir. Torna kesimin gelişmiş halidir.CNC Kesim yapan firmalar, sacdemirçelikalüminyum, ahşap, pleksi ve benzeri tüm malzemeleri kesebilmektedir.

Fason CNC Lazer Kesim

Fason CNC Lazer kesim, ister malzeme sizden, ister malzeme firmadan olacak şekilde tabaka kesim şeklidir. Fason CNC Lazer kesimde grafik çalışmalarınız hazır değilse firmamız grafik departmanında sizlere yardımcı olabiliriz. Lazer CNC kesim fiyatlarını, tabaka, kesilecek malzeme, kesilecek desen yada metin gibi unsurlar belirler, zaman+kesilecek malzeme olarak hesaplanır. En uygun Lazer CNC kesim fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

lazer CNC kesim fiyatları, lazer kesim fiyatları, CNC kesim fiyatları