FOLYO STİCKER

Alka Group

ECS Eciroğlu

cam-giydirme-vitrin-yazilari-sticker-ecs-eciroglu-3-(2)

Sticker Baskı ve Kesim Nedir?

Sticker çıkartma bir etiket türüdür. Folyo baskı yapılıp etrafının özel kesim yapılıp uygulanması, yada özel renkli folyoların istediğiniz yazı veya şekilde kesilmesiyle oluşan üretim türü sitcker,  baskes yada folyo kesim uygulama türüdür. Çıkartma etiket olarak ta bilinir. Kesimin detayına göre üzerine taşıyıcı transfer atılarak ya da düz kesim yapılarak uygulanır.

Folyo Yazı Sticker Kesim Nerelerde Kullanılır?

Sticker uygulamaları, istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Evinizde, ofisinizde iş yerinizde reklam panolarında, araçlarda, süsleme olarak yada isim yazarak, firma isminizi yada reklamınızın yazılı olduğu kesimleri yapabilirsiniz. En uygun reklam ve süsleme türüdür.  Kullanımı basit ve çok yer kaplamayan bir uygulama türüdür.

Folyo Sticker Baskı ve Kesim Çeşitleri Nelerdir?

  • Baskes Sticker, folyo baskı üzerinden özel kesimli sticker imalatına baskes denilmektedir.
  • Folyo Kesim, özel renkli kesimlerden yapılan sticker üretimine folyo kesim denilmektedir.Renk kartelasında olan bir renkten yazı, şekil yada logo kesimi istediğinizde aynı renk folyo malzemeden kesim yapılır gerekirse üzerine taşıyıcı transfer atılır ve uygulanır.
  • Kumlama sticker, yaldız sticker, varak sticker, folyo kesim ürünleridir.

folyo stickerlar uygulanacağı yüzeye göre farklı kalınlık ve yapışkan özelliklerine sahiptir.

Folyo Sticker Nasıl Yapılır?

Kesilecek yazı yada şekil önce vektörel olarak kesim izi ayarlanır. Renk kartelasındaki renklerden kesim olacaksa seçilen renk plotter kesim makinasına takılır ve grafiği ayarlanan yazı kesime verilir. özel baskılı bir kesim olacaksa, önce folyo üzerine baskı yapılır, sonra kesim çizgisi hazırlanmış dosya kesim makinasına okutulur ve basılan malzemenin etrafından kesimi yapılır. Folyo stickerlar kesimden sonra ayıklanır gerekirse üzerine transfer bandı aktarılır ve teslim edilir. Reklam212 olarak sizelere en uygun folyo sticker hazırlama grafik desteği sunma konularında yardımcı olmaktayız.

Folyo Yazı Sticker Ne Tür Malzemeler Kullanılır?

Kesim folyosu, Mıknatıslı folyo, Reflektif tır şeritleri, Transparan folyolar, Araç cast folyoları, Kumlama folyolar, Translusent folyolar, Fosforlu folyolar, Lümen folyolar, Reflektif folyolar, Aynalı varak folyolar, Baskı folyoları, Karbon folyoların tamamını kesimde kullana biliriz. Yardımcı malzeme olarakta Transfer bandı, Ragle, Falçata yeterli olacaktır.

Buzdolabı kaplama folyosu

Buzdolabı kaplama folyosu, birçok evde kullanılan bir üründür. Hem estetik hem de pratik bir çözüm sunan bu folyolar, buz dolaplarının dış yüzeyini kaplayarak onların daha şık ve temiz görünmesini sağlar.

Buzdolap kaplama folyosu, özellikle mutfakta sıklıkla kullanılan bir üründür. Bu folyolar, buz dolaplarının dış yüzeylerini kaplayarak onları kir, leke ve çizilmelere karşı korur. Ayrıca bu folyolar, eski ve yıpranmış görünen buz dolaplarının dış yüzeylerini değiştirmek için de kullanılabilir. Böylece, evinizi daha modern ve şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Buzdolap kaplama folyoları, uygulaması kolay bir üründür. Folyo, özel bir yapışkan tabakası sayesinde buz dolabının yüzeyine kolayca yapışır. Ayrıca, folyo kolayca çıkarılabilir, böylece buz dolabınızı istediğiniz zaman eski haline getirebilirsiniz.

Reklam212 olarak sizlere ev dekorunuz da folyo sticker kesimi uygulayarak daha modern ve estetik görünüme sahip olmanız için çalışmaktadır.

FOLYO KESİM

Folyo Kesim Oracal $ 6,05
Folyo Baskı Oracal + Transfer $ 8,44
Kumlu Folyo Kesim Kıwıtape $ 3,57
Kumlu Folyo Kesim Kıwıtape + Transfer $ 5,96
Varak Folyo Kesim ( Altın, Gümüş ) $ 5,98
Varak Folyo Kesim ( Altın, Gümüş ) + Transfer $ 8,37
Yaldız Folyo Kesim Oracal ( Altın, Gümüş, Bakır ) $ 8,42
Yaldız Folyo Kesim Oracal ( Altın, Gümüş, Bakır ) + Transfer $ 10,81

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Bu fiyatlar ajans ve reklam firmaları için geçerlidir.

250m2 üzeri siparişleriniz için özel fiyat alabilirsiniz