DUVAR KAĞIDI BASKI

Özel Tasarım Duvar Kağıdı

Dilediğiniz ölçülerde özel tasarım duvar kağıdı çalışmaları, yüksek kalite UV baskı ile makinelerimizde en temiz şekilde kaliteyi ön planda tutarak size özel olarak üretilir. Tasarımınızı bize iletmeniz durumunda istediğiniz görselin duvar kağıdı çalışmasını hızlı bir şekilde üretiyor ve 3 iş günü içinde kargoya teslim ediyoruz. Duvar Kağıdı malzeme genişliği 102 cm’dir. Görseliniz, bu ebada uygun olarak bölünerek basılır ve gönderilir.

3D Boşluklu Taş Duvar - Duvar Kağıdı

Bosluklu-Tas-Duvar-Kagidi-3D-Duvar-Kagidi-3D-Tas-Desenli

Taş Tuğla - Duvar Kağıdı

Dekoratif-Gri--Duvar-Kagidi-Tas-Tugla

Gri Geometrik - Duvar Kağıdı Baskı

Gri-Geometrik--Duvar-Kagidi-Geometrik

Epika - Duvar Kağıdı

duvar-kagidi-baski-epika-1

Kişiye Özel Duvar Kağıdı

Pembe Kır Çiçekleri - Duvar Kağıdı

Pembe-Kır-Çiçekleri--Duvar-Kagidi-Çiçek

Duvar Kağıdı Nedir?

Duvar kağıdı kapalı duvarlara ve tavanlara bakan bir çeşit bina kaplama malzemesidir. Bir rulo halinde toplanırlar. Duvar kağıdının ana türleri kâğıt, vinil ve dokunmamış tekstil tabandır. Duvar kağıdı esas olarak dekoratif kullanım içindir, aynı zamanda duvarlarda gözenekleri ve çatlakları kapatır. Duvar kağıdı duvarların tüm yüzeyini kapladığından, renkleri odanın aydınlatmasını etkiler. Ayrıca, duvar kağıdı, sesi geciktiren malzemeler (özellikle tekstil tabanlı kağıtlar) kullanarak ses emici fonksiyonlar gerçekleştirebilir.

Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

Dijital baskı duvar kağıtları, özel baskı duvar kağıdı olarak işleme alınır. İstediğiniz görsel, yazı yada logo reklam çalışmalarınız dijital olarak uygun duvar kağıdı baskı modellerine basılır. Duvar kağıtlarınızı uygulamak için özel duvar kağıdı tutkallarını su ile karıştırarak hazırlarsınız, duvarınıza ve kağıdın arka yüzeyine bu karışımı sürersiniz, sonra duvar kağıtlarınız sırasıyla duvara sıvarsınız.

Özel Baskı Duvar Kağıdı Nedir?

Duvar kağıtları hazır desenli, tuğla, taş, yaprak v.b. olduğu gibi kişiye özel görsel ve reklamlarınızı bastırabileceğiniz özel baskı duvar kağıdı baskılarıda vardır. Kişiye özel bu duvar kağıtları, isme özel  duvar kağıtları olarak imal edilmektedir. Özel baskı duvar kağıtları duvarınızın ölçüsüne göre ayarlanıp baskıya alınır.

Duvar Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Duvar kağıtları, kağıt tabanlı, tekstil tabanlı, vinil tabanlı olarak türlerde üretilmektedir. Dokulu, düz duvar kağıdı olarak her modelin kendi çeşitleri vardır. Özel baskı duvar kağıtlarınız eco solvent, latex yada UV baskı tekniklerinde basılabilir.

dijital baskı duvar kağıdı fiyatları, duvar kağıdı baskı fiyatları

Ürün Adı

Baskı Türü

 Fiyat

200 gr. Dokulu Duvar Kağıdı UV BASKI 5,73 $
200 gr. Dokulu Duvar Kağıdı ECO SOL. BASKI 3,91 $

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Bu fiyatlar ajans ve reklam firmaları için geçerlidir.

250m2 üzeri siparişleriniz için özel fiyat alabilirsiniz