VİNİL BRANDA BASKI

FNS Savunma

Fns-Savunma-Vinil-Baski-İsikli-Vinil-3

Gökçem - Dugana

Gokcem-Dugana-Vinil-Baski-İsikli-Vinil-1

Güzellik & Bakım 2016

güzellik bakım

Montello

montello

Optimum Dijital

Optimum-Dijital-Vinil-Baski-İsikli-Vinil-1

Anneler Günü

Anneler-Günü-Vinil-Baski-İsiksiz-Vinil-1

Aytaç Biz Bize

Aytac-Bizbize-Vinil-Baski-İsiksiz-Vinil-1

Art-İnternational

Art-İnternational-Vinil-Baski-İsiksiz-Vinil-2

Güzellik & Bakım 2016

Güzellik-Ve-Bakim-2016-Vinil-Baski-İsiksiz-Vinil-12

Kibar Spor Şenlikleri

isiksiz-vinil-germe-tabela-kibar-spor-senlikleri-1

Kisas

Kisas-Vinil-Baski-İsiksiz-Vinil

Mücevher Fırsat Günleri

Mucevher-Firsat-Gunlerı-2018-Vinil-Baski-İsiksiz-Vinil-6

Tümsiad

Tümsiad-İstanbul-İftar-Programi-Vinil-Baski-İsiksiz-Vinil-1

Zhejiang Fair İn İstanbul Export

Zhejiang-Fair-İn-İstanbul-Export-2015-Branda-Baski-Branda

Mücevher Fırsat Günleri

Yilbasi-Mucevher-Gunleri-2016-Vinil-Baski-İsiksiz-Vinil-5

Vinil Nedir?

Vinil anlam olarak, petro kimyasallardan imal edilmiş, temeli plastikten oluşan organik bileşenli bir malzemedir. Vinil, PVC (Polivinil klorür)  türünde bir branda malzemedir. Vinil kullanım olarak reklamcının eli, ayağı herşeyidir. Hemen her alanda rahatlıkla uygulanabilen, fiyatı en uygun, sırtınızı yere düşürmeyecek bir malzemedir.

Vinil Baskı Nedir?

Reklam sektöründe kullanılan vinil branda malzeme üzerine yapılan dijital baskı.  Firmanızın tanıtımını, duyuru ve bilgilendirme pankartlarınızı, görsel reklamlarınızı en uyguna ve bilindik yöntemlerle yapabileceğiniz baskı türüdür. Vinil malzemenin açık hava şartlarına dayanıklı olması ekonomik ve çeşitliliği, vinil baskının en çok tercih edilen dijital baskı ürünü olmasında etkendir. Vinil  eco solvent, UV, latex gibi baskı makinelerinde basılıp uygulanır.

Vinil Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Açıkhava reklamcılıkta kullanılan vinil, branda malzeme çok yönlü bir üründür. Gözümüzün gördüğü hemen her basılı reklam malzemesinde vinil kullanılabilir. Vinil branda, Işıklı vinil, ışıksız vinil, çift yönlü vinil, delikli vinil gibi çeşitlere ayrılır. Bunlarda kendi içinde farklı gramaj ve üretim çeşitlerine göre ayrılır. Vinil malzemenin çeşidinden ziyade çok yönlü ve ekonomik kullanımı Açıkhava reklam sektöründe malzemeyi zirveye taşımıştır.

Vinil Baskı Nerede Kullanılır?

Saymakla bitiremeyeceğimiz kadar çok alanda ve amaçta kullanılan vinil baskı başlıca; vinil germe, vinil cephe kaplama, vinil bina giydirme, vinil afiş, vinil reklam, vinil poster, vinil tabela, ışıksız vinil tabela, ışıklı vinil tabela, branda tabela, vinil germe, reklam brandası, branda afiş,  emlak brandası, satılık afiş, kiralık afiş, evlilik teklifi brandası bunlardan sadece bazılarıdır. Reklam212 olarak ihtiyacınıza uygun vinil baskıyı en ucuz vinil baskı olarak sizlere sunmaktayız. Vinil baskı iç mekanda ve dış mekanda kullanılabilir.

Vinil Baskı Nasıl Yapılır?

Vinil baskılar, afiş, poster gibi küçük ebatların yanında yüksek oranda bina kaplama, cephe giydirme gibi büyük ebatlı alanlarda kullanılır. Dünya genelinde makine ve malzeme olarak vinilde 300 ve 500 cm lik ebatlar mevcuttur. Çok büyük alanlarınız için vinil baskı bu enlerde basılır, yükseklik olarak istediğiniz ebatta olabilir. Enler parçalı basıldıktan sonra malzeme yüksek ısıda birbirine kaynak olur, yani yapışır. Kullanım yerine göre etrafına kolon dikiş yapılır. Baskının kaliteli olması için, hazırlanan görsel çalışmanın da kaliteli olması gerektiğini hatırlatırız. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır. Vinil makinaya yerleştirilir. Grafik tasarımı yapılmış çalışma makinaya gönderilir. Vinil afiş baskı işlemi başlar. Baskı püskürtme sistemi ile yapılır. Baskı bittikten sonra makinadan alınır bir müddet dinlendirilir. Artık uygulanmaya hazırdır.

Vinil Baskı Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Vinil baskı fiyatlarını etkileyen unsurlar, vinilin kalınlık gramajı, ışıklı, ışıksız yada çift yön kullanım gibi hangi türde kullanıldığı, üzerine basılacak baskı türü, UV baskı, eco solvent yada latex baskı gibi baskı teknikleri, kullanılacak vinilin ölçüsü, vinilin avrupa yada uzakdoğu olması gibi unsurlar vinil baskı fiyatlarını etkiler. Reklam212 olarak sizlere en uygun vinil m2 fiyatlarını sunmaktayız.

vinil branda baskı fiyatları, vinil branda fiyatları, branda afiş fiyatları, vinil metrekare fiyatı

VİNİL BASKI

SOLVENT

UV

Afiş Lamine Vinil Baskı 250gr $ 2,14 $ 3,96
Arkası Siyah Dökme Vinil Baskı 400gr $ 3,22 $ 5,04
Dökme Vinil Baskı 400gr $ 3,32 $ 5,04
Işıklı Dökme Vinil Baskı 510gr $ 4,60 $ 6,42

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Bu fiyatlar ajans ve reklam firmaları için geçerlidir.

250m2 üzeri siparişleriniz için özel fiyat alabilirsiniz.