KANVAS BASKI

Atatürk Posteri - Kanvas Baskı

Kanvas Tablo - Kanvas Baskı

İslami Kanvas Tablo

Dekor Kanvas Tablo Baskı

Kanvas Baskı

Kanvas baskı, tekstilde çadır bezi, yelken bezi, keten bezi, branda olarak;  Dijital baskı ve güzel sanatlarda tuval olarak kullanılır. Sanatçılar tarafından, tipik olarak ahşap bir çerçeveye gerilmiş bir resim yüzeyi olarak da popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Modern kanvas genellikle pamuk veya ketenden ya da bazen polivinil klorürden (PVC) yapılır. Reklam212 olarak yüzde yüz pamuklu kanvas kumaşı üzerine UV tekniği ile dijital baskı yapmaktayız.

Kanvas Çeşitleri Nedir?

Kanvasın iki temel türü vardır, düz kanvas  ve ördek kanvas. Ördek kanvasındaki iplikler daha sıkı dokunmuştur.

Kanvas Baskı Nerede Kullanılır?

Kanvas ürünü üretim çeşitliliği çok olan bir üründür, tekstil sektöründe kıyafetten, ayakkabıya, çantadan, çadır imalatına kadar bir çok alanda kullanılabilir. Reklam212 olarak kanvasın biz sanatsal tarafındayız. Birbirinden özel kanvas tablo baskıları, kişiye özel kanvas tablo imalatları, özel tablo baskıları üretimi yapmaktayız.

Kanvas Tablo Nasıl Yapılır?

Reklam212 olarak kanvas tablo yapımında müşteri memnuniyeti ve isteklerini ön planda tutuyoruz. Yüzde yüz pamuklu sanat kanvasına UV baskı tekniği ile dijital baskı yapılıyor. Tablolar fırınlanmış şaselere gerdirilerek uygulanıyor. Tablonun tüm ihtiyaçları üzerine bırakıldıktan sonra zarar gelmeyecek şekilde özenle paketlenip gönderiyoruz. Arşivimizde bulunana yüzlerce sanat eseri tablolar haricinde kişiye özel tablo üretimi olarak ta hizmet vermekteyiz. Size ait bir resmi size özel kanvas tablo olarak üretiyoruz.

kanvas tablo baskı fiyatları, kanvas baskı fiyatları, kanvas baskı m2 fiyatları, ucuz kanvas

KUMAŞ BASKI

SOLVENT

UV

Kanvas Cotton Baskı 285gr $ 7,36 $ 9,18
Kanvas Polyester Baskı 220gr $ 5,06 $ 6,88

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Bu fiyatlar ajans ve reklam firmaları için geçerlidir.

250m2 üzeri siparişleriniz için özel fiyat alabilirsiniz