LAMPLEX KESİM

2 Rakamı

Çukurova ISI

Lamplex Nedir?

Lampleks iki bileşenli bir üründür. Sıkıştırılmış köpük ile pleksiglas malzemenin birbirine lamine edilmesiyle oluşur. Belirli renk seçeneklerinde, belirli kalınlıkta üretilir. İki boyutlu kesimler çıkaran lamplexler iç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Maliyeti çok düşük olan lampleks harf kesimler orta seviye ürünlerdir. İklim şartlarına dayanabilir açık havada kutu harf olarak kullanılabilir.

Lamplex Harf Tabela Nedir?

Levha plaka şeklindeki lamplexler cnc makinalarda kesilir, kalınlığı 2 ve 4 cm olan lampleks malzeme iki boyutlu olarak imal edilir, ışıksız kutu harf imalatında en ekonomik çözüm olarak kullanılır. Görüntü olarak pleksi kutu harfleri andırır ancak maliyeti çok daha düşüktür. Lamplex kutu harfler ışıklı olarak üretilememektedir.

Lamplex Çeşitleri Nelerdir?

Lampleks malzemeler iki bileşenli ürünler olduğu için bileşen türüne göre çeşitlerini arttırabiliriz. İlk yapılan lamplex ürünler sıkıştırılmış köpük üzerine pleksi uygulamasıya ortaya çıkmıştır. Pleksi, kompozit, alucor malzemeleri köpük, strafor, forex malzemelere uygulayarak çeşitli lampleks ürünler çıkartılabilir. Bütün çeşitleri lamplex harf imalatında kullanılabilir. 2 ve 4 cm standart kalınlıkları vardır. Lampleks harf tabela fiyatları malzeme kalınlığına ölçü ve rengine göre çeşitlilik gösterir. Kesimleriniz için firmamızdan en doğru ve ekonomik fiyatları alabilirsiniz.

lamplex tabela, lamplex fiyat listesi, lampleks kutu harf